You've successfully subscribed to Üretken Akademi
Great! Next, complete checkout for full access to Üretken Akademi
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.
Success! Your billing info is updated.
Billing info update failed.

Covid-19 Sonrası Eğitim Teknolojileri

Üretken Akademi

Dünyanın dört bir yanında kurumlar, pandemi sebebiyle eğitimlere zorunlu olarak ara vermek durumunda kaldı. Bu süreçte ise eğitim teknolojileri, uzaktan eğitim ve oyunlaştırma ile eğitim gibi başlıklar öne çıkıyor.

Uzaktan Eğitim Çözümleri
Eğitim ve öğretim faaliyetlerinin uzaktan sağlanmasına yönelik çevrimiçi platform, yazılım, dijital araçlar gibi teknolojik çözümlerin sunulmasıdır.

Kendi Kendine Öğrenme Çözümleri
Öğrencilerin interaktif olarak kendi kendilerine öğrenmelerini sağlamaya yönelik geliştirilen dijital çözümlerdir.

Öğretmen Çözümleri
Çevrimiçi içerik geliştirme, eğitim ve kaynak paylaşım platformları başta olmak üzere öğretmenlere yönelik teknolojik çözümlerin tamamıdır.

Oyun Bazlı Eğitim
Kullanıcılara sosyal etkileşimli mekanizmalar ve uygun kontrol seviyesiyle eğlenceli öğrenme sağlamak amacıyla oluşturan oyun bazlı eğitim çözümleridir.

Öğrenciden Öğrenciye Eğitim Çözümleri
Öğrenciler arasında veya mezun-öğrenci arasında çevrimiçi eğitim faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi amacıyla geliştirilen çözümlerin tamamını kapsamaktadır.

Ebeveyn Eğitimi
Özellikle küçük yaş segmentindeki çocukların eğitim ve öğretim hayatlarının desteklenmesi için ebeveynlerin eğitilmesi amacıyla dijital çözümlerin geliştirilmesidir.

Covid-19 etkisiyle meydana gelebilecek olan problemlere  kalıcı ve katma değerli çözümler geliştirmek için sen de aramıza katıl!

Başvur!

Eğitim Teknolojileri