You've successfully subscribed to Üretken Akademi
Great! Next, complete checkout for full access to Üretken Akademi
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.
Success! Your billing info is updated.
Billing info update failed.

Covid-19 Sonrası Geleceğin İş Dünyası

Üretken Akademi

Covid 19 ile iş dünyası dinamikleri evden, esnek çalışma kavramlarıyla baştan yapılanıyor. Covid-19 dönemi meydana getirilen geçici çözümlerin sonrasında kalıcı olarak geçerli olması planlanıyor.

İnsan Kaynağı Yönetim Çözümleri
İnsan kaynağı yönetim çözümleri kapsamında insan kaynakları süreçlerinin standardizasyonu, yetenek yönetimi, personel maliyeti, iş süreçlerinin verimli yönetimi gibi başlıkları kapsamaktadır.

Süreç Optimizasyonu Çözümleri
Robotik süreç otomasyonu teknolojisi kullanarak organizasyonlar için hızlı, tekrarlanabilir ve denetlenebilir süreç otomatikleştirilmesine yönelik çözümlerin sunulmasıdır.

Online Danışmanlık Çözümleri
Bireylerin meslek hayatlarında desteklenmesine ve yönlendirilmesine yönelik çevrimiçi danışmanlık çözümlerinin tamamını kapsamaktadır.

Uzaktan Çalışma Araçları
Sesli ve görüntülü konferans ürünleri, entegrasyon sistemleri, anlık iletişim kanalları, iş yönetim ve planlama platformları ve buna benzer uzaktan çalışmayı destekleyici, iş verimliliğini arttırıcı her türlü teknolojiyi kapsamaktadır.

İstihdam Sağlama
Covid-19 etkisi ile sektörlerde meydana gelebilecek değişiklikler sonrası istihdamı sağlamaya ve arttırmaya yönelik yazılım, entegrasyon ve dijital tabanlı teknolojik çözümlerdir.

Kariyer Yönlendirmesi Çözümleri
Öğrenciler, yeni mezunlar ve kariyerinde yükselmek isteyenler de dahil olmak üzere bireylerin teknolojik çözümler yardımıyla kariyer yolculuklarında desteklenmesi ve yönlendirilmesi hedeflenmektedir.

Sanayide Kaynak / Yetkinlik Taraması
Covid-19 ve sonrasında sanayide meydana gelebilecek kaynak yetersizliğine ve yetkinliğine ilişkin prolemlerin giderilmesine yönelik teknolojik çözümlerin geliştirilmesidir.

Kobide Dijital Dönüşüm ve E-Ticaret Çözümleri
Küçük ve orta ölçekli işletmelerin dijital dönüşüm süreçlerinin kolaylaştırılması ve e-ticaretin geliştirilmesine ilişkin teknolojik çözümlerin bütünüdür.

Covid-19 etkisiyle meydana gelebilecek olan problemlere kalıcı ve katma değerli çözümler geliştirmek için sen de aramıza katıl!

                                  Başvur!

Geleceğin İş Dünyası