You've successfully subscribed to Üretken Akademi
Great! Next, complete checkout for full access to Üretken Akademi
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.
Success! Your billing info is updated.
Billing info update failed.

Üretken Akademi Yeni Ekip Arkadaşlarını Arıyor!

Üretken Akademi

Merhaba girişimci adayı!

Ben Üretken Akademi’den Kadir Can. Üretken Akademi olarak Türkiye'nin teknoloji ihraç eden bir ülke olması yolunda en büyük sermayesi olan ülkemizin gençlerini teknoloji üretkenliği konusunda destekleme hedefiyle yola çıktık. Üretken Akademi bünyesinde gençlerimize sıfırdan girişimcilik eğitimi; ASELSAN, TÜRKSAT, Bilişim Vadisi gibi birçok sektörel öncü kuruluştan mentorluk desteği; ekibini oluşturabileceği, fikir alabileceği bir topluluk ve ekosistem sunuyoruz. Bu hususta günümüze kadar 4000 genci ve 200'den fazla girişimi destekledik. Program sonrası dahi girişimler, Üretken Akademi tarafından şirketleşme, yatırım süreçleri, potansiyel işbirlikleri ve ilk müşteri hususlarında desteklenmeye devam ediyor.

Şimdi ise bu etkiyi Türkiye geneline yayma vakti! ASELSAN, THY, Bilişim Vadisi gibi paydaşlarımıza ek olarak yakında açıklanacak olan birçok devlet kuruluşumuzla on binlerce gencimizi destekleyeceğimiz bir süreç başlatıyoruz. Bu süreçte etkimizi daha da büyütmek adına yeni ekip arkadaşlarımızı arıyoruz.

Sen de bizimle aynı hayale ve hedefe  inanıyorsan; önde gelen kuruluşlarla çalışmak, kendini geliştirmek ve bu sürecin parçası olmak adına aramıza katıl!

Başvur!

Saygılarımla,
Kadir Can KIRKOYUN
Üretken Akademi

kadircan@uretkenakademi.com

Üretken Akademi